Digitalb VOD, 17 – 23 Tetor

on

banner-slideshow-gold

Kete jave, si cdo jave tjeter, ne kanalin Digi Gold dhe ne Popcorn (Sherbimi Video-on-Demand) i Digitalb po shfaqen 5 filma te rinj. Ata jane:

Gjahtari: Lufta e Dimrit (The Huntsman: Winter’s War) – Action/Aventure/Drame/Fantazi – Eric dhe bashkeluftetarja e tij Sara, te rritur si luftetar te ushtrise se Mbretereshes se Akullit Freya, mundohen te fshehin dashurine e tyre te pamundur nderkohe qe luftojne per t’i mbijejtuar dshirat e cuditshme te Freyas dhe motres se saj Ravenna.

Kunder Diellit (Against the Sun)Aventure – Nje pilot i Luftes se Dyte Boterore, nje bombardues dhe nje foles ne radio, e gjejne veten e tyre ne nje varke shpetimi pasi u detyruan te braktisin avionin e tyre gjate nje mision zbulues.

Nena Ime dhe Une (The Meddler)Komedi/Drame – Nje e ve ne moshe nga New York City ndjek te bijen e saj ne Los Angeles me shpresen per te nisur nje jete te re pas vdekjes se te shoqit.

Hologram per Mbretin (A Hologram for the King)Komedi/Drame – Nje agjent shitjeje i deshtuar deshiron te rifitoje humbjet e tij duke udhetuar per ne Arabine Saudite dhe t’i shese nje monarku produktin e kompanise se tij.

Ceshtje Besimi (The Trust)Krim/Thriller – Dy police q epo hetojne nje ceshtje droge zbulojne nje kasaforte misterioze dhe vendosin ta grabisin

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s