Publikohet traileri i ri i “Resident Evil: Kapitulli i Fundit”

Seria e Filmave “Resident Evil” mund te jete duke perfunduar por kjo nuk do te thote se Milla Jovovich dhe kasti tjeter i aktoreve nuk do te bejne buje ne filmin e fundit.

Regjisori Paul Thomas Anderson u tha pjesemarresve te New York Comic Con se filmi i fundit qe do te dale do te kthehet ne rrenjet e tij horror. Por kjo nuk eshte se del shume ne pah ne trailerin e fundit te leshuar. Per te ndjekur trailerin e ri te filmit klikoni ketu.

Traileri i ri ka shume pjese aksion (dhe shume zombi) por nuk ka shume ne anen horror te tij. Nuk eshte se njerezit e shikojne “Resident Evil” si nje film horror.

Behuni gati te digjni dhe rrezoni pertoke Raccoon City kur “Resident Evil: Kapitulli i Fundit” (Resident Evil: The Final Chapter) te dale ne kinema ne Janar te vitit 2017.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s