Duke u punuar per “Ride Along 3” me Ice Cube dhe Kevin Hart

“Ride Along 3” eshte duke u zhvilluar me skenarist Phil Hay dhe Matt Manfredi. Ice Cube dhe Kevin Hart pritet te marrin perseri rolet e James Payton dhe Ben Barber.

“Jemi duke shkruar skenarin per momentin, jam duke pritur per ta lexuar dhe jemi shume te lumtur per idene dhe se cfare ajo mund te jete, dhe sigurisht per risjelljen e Kevin Hart dhe Ice Cube se bashku sepse jane nje cift sa te cuditshem po aq dhe fantastik. Mezi pres te kem nje skenar ne duar. Kemi nje ide fantastike.” – thote regjisori Tim Story.

Filmat e meparshem kane fituar $278 milion. Filmi i vitit 2014 ka fituar $154 milion dhe nje buxhet prej $25 milion, nderkohe qe filmi i dyte ka fituar $124.3 milion dhe nje buxhet prej $40 milion.

Bazuar ne personazhet e krijuara nga Greg Coolidge, “Ride Along 2” kishte per producente ekzekutiv Nicolas Stern, Ron Muhammad, Scott Bernstein, Chris Bender dhe JC Spink.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s