A E DINI SE?

A e dini se Arnold Schwarzenegger u pagua afersisht $21,429 per secilen prej fjaleve qe ai shqiptoi (700 fjale) ne filmin Terminator 2: Dita e Gjykimit (Terminator 2: Judgement Day)?

Me teper se 10 vite kane kaluar qe nga sajborgu i pare me emrin Terminatori u perpoq te vriste Sarah Connor dhe djalin e saj te palindur ende, John Connor. John Connor, lideri i ardhshem i rezistences, eshte tashme nje djale krejt i shendetshem. Sidoqofte, nje tjeter sajborg dergohet pas ne kohe dhe emri i tij eshte T-1000, i cili eshte me i perparuar dhe me i fuqishem se paraardhesi i tij. Misioni: vrasja e John Connorit nderkohe qe ai eshte ende femije. Beteja per te nesermen ka nisur…

Kasti i Aktoreve Kryesore:

Arnold Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger
Linda Hamilton Linda Hamilton
Edward Furlong Edward Furlong
Robert Patrick Robert Patrick
Earl Boen Earl Boen
Joe Morton Joe Morton
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s