Will Smith ne posterin e ri te “Bukuri Kolaterale”

 

New Line Cinema dhe Village Roadshow Pictures kane publikuar posterin e ri te “Bukuri Kolaterale” (Collateral Beauty), dhe sigurisht qe Will Smith eshte aty. Posteri i publikuar eshte imazhi i pare ne galerine e fotove ne fund te ketij artikulli. Per te pare trailerin e filmit, klikoni ketu.

Filmi eshte me regji te fituesit te Cmimit Oskar David Frankel (Dear Diary, The Devil Wears Prada), dhe eshte vendosur te shfaqet ne kinema ne daten 16 Dhjetor 2016. “Bukuria Kolaterale” ka per kast aktoresh Will Smith (Suicide Squad, Concussion), Edward Norton (Birdman), Keira Knightley (The Imitation Game), Michael Peña (The Martian), Naomie Harris (SPECTRE), dhe Jacob Latimore (The Maze Runner), me fituesit e Cmimit Oskar Kate Winslet (The Reader, Steve Jobs) dhe Helen Mirren (The Queen, Trumbo).

Kur menaxheri promocional teper i sukseshem Nju Yorkez peson nje tragjedi personale dhe terhiqet nga jeta e tij e perditshme, miqte e tij hartojne nje plan drastik per ta riktyer mikun e tyre para se te jete teper vone dhe ai te humbe gjithcka. Duke e shtyre ate deri ne limite, ata e detyrojne to perballet me te verteten ne menyra surprizuese dhe teper emocionale.

Frankel ben regjine e “Bukuri Kolaterale” (Collateral Beauty) nga nje skenar origjinal nga Allan Loeb (Wall Street: Money Never Sleeps, 21). Loeb eshte gjithashtu producenti i filmit, se bashku me Bard Dorros (Triple 9) dhe Michael Sugar (nominuar per Cmimin Oskar per Filmin me te Mire per Spotlight).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s