Quackerz, nga data 20 Tetor ne kinema

on

%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%80-%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82-1920x1080-%d1%81%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b01

Nga data 20 Tetor ne kinemate shqiptare nis shfaqja e filmit te animuar Quackerz. Filmi I animuar ka per regjizor dhe shkrimtar Viktor Lakisov. Thelbi I ketij filmi eshte beteja e rosave me njerezit per vendin nen diell.

Nje konflikt nis mes Rosave Mandarine te zones dhe Rosave te Egra Ushtarake te cilat qendrojne ne nje ishull kinez duke e ngaterruar ate me Hawaiin. Nderkohe qe baballaret luftojne me njeri-tjetrin, Longway, djali i perandorit, dhe Erika, vajza e komandantit takohen dhe behen miq. Femijet duhet te bashkohen me roast per te luftuar armikun e tyre, Znj. Knout e cila kerkon te shkaterroje Diellin. Per te pare trailerin e filmit, klikoni ketu

Filmi Quackerz eshte shfaqur per here te pare ne daten 14 Shkurt ne Rusi dhe ne Shqiperi vjen ne daten 20 Tetor.

Kasti i Zerave Kryesore
Michael Gross Michael Gross
Duckmus
Jesse Corti Jesse Corti
Kianga
Enn Reitel Enn Reitel
Emperor Peng Lee
Robbie Daymond Robbie Daymond
Longway
Mark DeCarlo Mark DeCarlo
Dancer
Bruce Nozick Bruce Nozick
Shina
Andrea Becker Andrea Becker
Erica

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s