Jack Reacher: Mos u Kthe Kurre, nga data 20 Tetor ne kinema

on

1

Nga data 20 Tetor vjen ne kinemate shqiptare filmi Jack Reacher: Mos u Kthe Kurre (Jack Reacher: Never Go Back). Ai eshte nje thriller Amerikan me regji te Edward Zwick dhe shkruar nga Richard Wenk dhe Marshall Herskovitz. Eshte filmi pasues i filmit “Jack Reacher” i vitit 2012. Filmimet filluan ne 20 Tetor 2015.

Jack Reacher duhet te zbuloje te verteten pas konspiracionit qeveritar ne menyre qe te pastroje emrin e tij. Si nje I arratisur nga ligji, Reacher zbulon nje secret te mundshem nga e kaluara e tij qe mund te ndryshojne jeten e tij pergjithmone. Per te pare trailerin e filmit, klikoni ketu.

Jack Reacher: Mos u Kthe Kurre (Jack Reacher: Never Go Back) do te shfaqet per here te pare ne daten 19 Tetor ne France, Indonezi dhe Filipine dhe ne kinemate shqiptare do te nise shfaqjen ne daten 20 Tetor.

Kasti i Aktoreve Kryesore
Tom Cruise Tom Cruise
Cobie Smulders Cobie Smulders
Danika Yarosh Danika Yarosh
Samantha Dayton
Ninja N. Devoe Ninja N. Devoe
Robert Knepper Robert Knepper
General Harkness
Aldis Hodge Aldis Hodge
Espin
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s