Dizajni Konceptual i ‘Justice League’ zbulon Amber Heard si Mera, Mbreteresha e Atlantis dhe gruaja e Aquaman

on

justice-league-first-image

Liga e Drejtesise (Justice League) do te kete shume personazhe ne te. Kjo eshte teper normale duke qene se filmat e superheronjve jane te shumte keto kohe. Sa me i madh filmi, aq me shume heronj do te kete. Ndaj dhe ne do te shohim ketu Amber Heard si Mera, Mbreteresha e Atlantisit dhe gruaja e Aquaman.

Mos mendoni se duke qene se eshte zbuluar ky kostum, de ajo mund te jete pjese e Liges se Drejtesise. Roli i saj ne filmin me regji te Zack Snydel pritet te jete shume i vogel. Nuk eshte cudi qe te kete vetem nje apo dy skena te vogla me Aquaman (Jason Momoa) duke debatuar se sa duhet te jene te perfshire Atantisianet me heronjte e tokes. Dhe kjo eshte OK duke qene se ajo do te jete nje pjese me e madhe e filmit “Aquaman” drejtuar nga James Wan.

Ky eshte dizajn koncepti i kostumit, dizenjuar nga Michael Wilkinson.

Liga e Drejtesise (Justice League) pritet te dale ne kinema ne 17 Nentor 2017.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s